Xiaomi Mi Band 6 vs Huawei Band 6: dwie najlepsze opaski!

Xiaomi Mi Band 6 vs Huawei Band 6: dwie najlepsze opaski!

📱 UWAGA, MAMY DLA NASZYCH WIDZÓW KODY ZNIŻKOWE NA GALAXY S21: 📱

➡️ Dla widzów Spider’s Web TV przygotowaliśmy kody zniżkowe na zakup Samsungów z rodziny Galaxy S21.
➡️ Wartość kodu to 400 zł przy zakupie Galaxy S21+ i 400 zł przy zakupie Galaxy S21 Ultra.
➡️ Promocja dotyczy sklepów Media Markt, Media Expert i sklepu internetowego Samsung.com. Kody są ważne do 6.06.2021 r. i łączną się z innymi obowiązującymi promocjami.
➡️ Kod promocyjny to: SPIDERSWEBS21. Udanych zakupów!

———-

W ubiegłych latach sprawa była prosta: jeśli chciałeś dobrą opaskę sportową, wybierałeś Xiaomi Mi Band. W 2021 r. konkurencja stała się tak dobra, że wybór nie jest już oczywisty. Dlatego porównujemy dwie najciekawsze opaski: Xiaomi Mi Band 6 i Huawei Band 6

Xiaomi Mi Band 6 u Huawei Band 6 kupicie w dobrej cenie na Allegro:
🧡 Xiaomi Mi Band 6: https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-band-6-10633628729?utm_source=youtube&utm_medium=spidersweb&utm_campaign=XiaomiVsHuaweiBand
🧡 Huawei Band 6 czarna: https://allegro.pl/oferta/smartband-huawei-band-6-czarny-10639475821?utm_source=youtube&utm_medium=spidersweb&utm_campaign=XiaomiVsHuaweiBand
🧡 Huawei Band 6 różowa: https://allegro.pl/oferta/rozowy-smartband-huawei-band-6-10611267931?utm_source=youtube&utm_medium=spidersweb&utm_campaign=XiaomiVsHuaweiBand

Jakich sprzętów używam prywatnie?

📱 Huawei P40 Pro: https://allegro.pl/oferta/smartfon-huawei-p40-pro-8-256-gb-bialy-9509122444?utm_source=youtube&utm_medium=spidersweb&utm_campaign=KosinskiTestuje
⌚ Huawei Watch GT2 Pro: https://allegro.pl/oferta/smartwatch-huawei-watch-gt-2-sport-46mm-gps-8588101380?utm_source=youtube&utm_medium=spidersweb&utm_campaign=KosinskiTestuje
💻 Huawei MateBook X Pro: https://allegro.pl/oferta/laptop-huawei-matebook-x-pro-i7-16gb-1tb-ssd-mx250-9272111388?utm_source=youtube&utm_medium=spidersweb&utm_campaign=KosinskiTestuje
🔈 Samsung HW-Q950T: https://allegro.pl/oferta/soundbar-samsung-hw-q950t-czarny-9-1-4-subwoofer-9779773133?utm_source=youtube&utm_medium=spidersweb&utm_campaign=KosinskiTestuje
💊 iPad Air 2020: https://allegro.pl/oferta/new-apple-ipad-air-4-10-9-wi-fi-64-sky-blue-2020-10108004434?utm_source=youtube&utm_medium=spidersweb&utm_campaign=KosinskiTestuje
🎧 LG Tone Free FN7: https://allegro.pl/oferta/sluchawki-dokanalowe-lg-tone-free-fn7-anc-bialy-10114263237?utm_source=youtube&utm_medium=spidersweb&utm_campaign=KosinskiTestuje
📺 Philips 65PUS7805: https://allegro.pl/oferta/telewizor-led-philips-65pus7805-12-65-4k-uhd-10229757796?utm_source=youtube&utm_medium=spidersweb&utm_campaign=KosinskiTestuje
🎮 Xbox Series X: https://allegro.pl/oferta/konsola-xbox-series-x-1tb-cyberpunk-2077-10196990908?utm_source=youtube&utm_medium=spidersweb&utm_campaign=KosinskiTestuje
🎮 PlayStation 5: Jeszcze brak na stanie w normalnej cenie 🙁
🎮 Nintendo Switch v2: https://allegro.pl/oferta/konsola-nintendo-switch-joy-con-v2-szary-2019-9919906216?utm_source=youtube&utm_medium=spidersweb&utm_campaign=KosinskiTestuje
🥽 Oculus Quest 2: https://allegro.pl/oferta/oculus-quest-2-64gb-gogle-vr-okulary-2-kontroler-9791245323?utm_source=youtube&utm_medium=spidersweb&utm_campaign=KosinskiTestuje
🥽 PlayStation VR: Nie dam linka, bo są sporo gorsze od Oculusa 😛
🤖 iRobot Roomba i7+: https://allegro.pl/oferta/robot-odkurzajacy-irobot-roomba-i7-i7558-9393332836?utm_source=youtube&utm_medium=spidersweb&utm_campaign=KosinskiTestuje
🤖 iRobot Braava Jet m6: https://allegro.pl/oferta/robot-mopujacy-irobot-braava-jet-m6-9272073236?utm_source=youtube&utm_medium=spidersweb&utm_campaign=KosinskiTestuje

PS. Telewizor, soundbar i komputer mam w starszych, gorszych wersjach. Te powyższe będą podobne do moich, ale lepsze, więc je wstawiłem.

#Xiaomi #MiBand6 #HuaweiBand6

➡️ Subskrybuj nasz kanał: http://bit.ly/DajSubaSWTV

📱 Technologiczna grupa wsparcia na FB: https://www.facebook.com/groups/technnologicznagrupa

🎥 Zdjęcia: Marcin Połowianiuk
🖥 Montaż, postproces: Łukasz Kotkowski

スマートウォッチカテゴリの最新記事