Xiaomi Mi Band 5 elimizde! Kutusundan çıkartıyoruz!

Xiaomi Mi Band 5 elimizde! Kutusundan çıkartıyoruz!

Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı videosuyla karşınızdayız. Mi Band ailesinin en yeni üyesini bir süre önce sipariş etmiştik. Şimdi ise beklenen gün geldi. Xiaomi Mi Band 5 özellikleri ile merak edilen bir akıllı bileklikti. Peki, bu özellikler neler? Kullanıcılar Mi Band 5 ile nelere sahip oluyor? Hepsiburada’da satışa çıkan ürünün Türkiye fiyatı da netleşmiş oldu.

Ürünü buradaki linkten satın alabilirsiniz: https://bit.ly/2Ou2PZM

Videoda bahsedilen link: https://bit.ly/321wdPa

Hakkı Alkan’ın YouTube kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCek3UNSj6gq4FOPIOZkjc1g

https://shiftdelete.net/xiaomi-mi-band-5-kutu-acilisi-ilk-karsilasma

#MiBand5 özellikleri

Tasarım olarak Mi Band 4 ile benzerlik gösteren Mi Band 5, tabii ki bazı özellikleri ile kardeşinden ayrılıyor. Tasarımda en dikkat çeken noktalardan biri şarj tarafında karşımıza çıkıyor. Ayrıca kayışların da farklı renk alternatiflerine sahip olması dikkat çekiyor.

Mi Band 5, 1.1 inçlik bir AMOLED ekran ile geliyor. Bu ekranın çözünürlüğü 126 x 294 piksel çözünürlüğünde. Mi Band 4 ile karşılaştırdığımızda o modelin, 0.95 inç büyüklüğünde ve 120 x 240 piksel çözünürlüğünde olduğunu belirtelim.

Akıllı bileklik tıpkı Mi Band 4 gibi 512 KB RAM ile geliyor. Dahili depolama alanı tarafında ise 16 MB karşımıza çıkıyor. Bluetooth 5.0 bağlantı özelliğine sahip bileklik, 30 dakika boyunca 50 metre kadar suya dayanıklı.

İvmeölçer, jiroskop ve kalp atışı hızı sensörü de bilekliğin diğer kozları arasında. NFC özelliği bulunan bileklikte, 11 farklı profesyonel spor modu bulunuyor. Ayrıca bileklik bağlandığı telefon kamerası için deklanşör görevi de görüyor.

Kullanıma bağlı olarak 2 haftaya yakın pil ömrü bulunan model, 125 mAh’lik batarya ile geliyor. Mi Band 4’te ise bunun 135 mAh olduğunu belirtelim.

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
Google+ ►► https://goo.gl/6jRF18

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

スマートウォッチカテゴリの最新記事